AKCE | WC ČISTIČE

Speciální nabídka připravená ke dni Světového dne toalet.

K nákupu 3 ks  HYGOTRENDY WC čističe Active Power získejte dárek zdarma - HT Čisticí blok s rukojetí, HARD.  

WC čistič Active Power HYGOTRENDY, 750 ml

Tekutý čistič WC a sanitárního vybavení. Vhodný pro denní úklid toalet, pisoárů, van, umyvadel a další sanitární keramiky. Účinný na běžné znečištění, vápenaté usazeniny a močový kámen. Díky své konzistenci výborně přilne na stěny WC mísy a vyčistí dokonale i špatně přístupná místa. Omezuje usazování vodního kamene. Má příjemnou svěží vůni. Po použití zanechává vysoký lesk a hygienickou čistotu.

Čisticí blok na WC s rukojetí HYGOTRENDY, Hard

Ekologický čistič na usazené nečistoty - určen na čištění toalet, pisoárů, dlaždic, podlah, umyvadel, van apod. 

Čisticí blok na WC odstraňuje odolný vodní kámen, plíseň, rez a další nečistoty. Vyroben z recyklovaných materiálů, 100% bez chemikálií. Rychlé a snadné čištění. Praktická rukojeť pro efektivní odstranění všech nečistot.

Použití: vydrží déle než zelený blok (soft), lze použít pro další různé oblasti v koupelnách - keramické podlahy, dlaždice, umyvadla, vany a samozřejmě na toalety a pisoáry.

Vlastnosti: 

  • Lze použít pouze s vodou nebo s čisticími prostředky na WC.
  • Bez zápachu a chemikálií.
  • Bezpečný pro porcelán.
  • Barva: šedá.

  

Světový den toalet se slaví 19. listopadu. Organizace World Toilet Organization tímto dnem připomíná, jak je důležité mít dostatečné hygienické zázemí a sanitaci. Pro nás je dostupnost WC samozřejmostí, ale stále jsou na světě více než 2,5 mld. lidí, pro něž je dostupnost WC nedosažitelným luxusem.

 

Podmínky akce: Při koupi 3 ks WC čističe Active Power HYGOTRENDY, 750 ml (kód: 21G.HT3W07506) získáte 1 ks Čisticí blok na WC s rukojetí HYGOTRENDY, Hard (kód: 395.HTCB002) zdarma jako dárek. Produkt zdarma vyberte v Nákupním košíku. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Pouze pro objednávky přijaté přes e-shop. Akce platí od 1.11. do 30.11. 2023.

 

AKCE | WC ČISTIČE
Vytvořeno01.11.2023
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše