AROMATIZACE INTERIÉRŮ

Provoňte vaše prostory prémiovými vůněmi Spring Air a zanechte ten nejlepší dojem

DEO-AROMATIZACE PROSTORŮ

Vůně je nejdéle zapamatovatelný vjem, který působí přímo na emoční centrum mozku. Dobře zvolená vůně a aromatizovaný interiér pomůže navodit příjemnou atmosféru, zlepšit koncentraci, výkonnost, zvýšit tržby nebo dokonce prodloužit čas strávený v obchodě a to až o 16 %.
Vhodné do: HoReCa, wellness, zdravotnicví, lázně, domovy seniorů, kancelářské budovy, obchodní centra, školy, školky a další.


MENŠÍ PROSTORY DO 250 M ČTVEREČNÍCH - TOALETY, UMÝVÁRNY A DALŠÍ
Provonění menších prostor zajistí aroma difuzéry Smart Air Mini. Na výběr široká škála vůní obsahující éterické oleje pocházející z přírodních složek. Přednastavené programy nebo vlastní personalizace.

Aroma difuzéry Smart Air Mini - Spring Air

Náplně 250 ml - Spring Air

Všechny vůně z řady Spring Air mají tzv. dvojí účinek,tzn. že pohlcují nepříjemný zápach a zanechávají prostředí příjemně aromatizované. Každý sprej o 250 ml obsahuje 3100 dávek a dokáže pokrýt až 50 m2 (75 m3).

Vlastnosti:

  • Aerosol spreje.
  • Vyrobeny z kvalitních esenciálních olejů, které mají Certifikát IFRA.
  • Objem 250 ml.
  • 3100 dávek.

Doporučujeme: prémiové interiérové deodoranty HYGOTRENDY.


VELKÉ PROSTORY AŽ DO 800 M ČTVEREČNÍCH - HALY, KANCELÁŘSKÁ CENTRA, NEMOCNICE A DALŠÍ
Větší prostory až do 800 m2 spolehlivě provoní velkoprostorové aroma difuzéry. Nabízí elegantní nenápadný design, který splyne s interiérem. Umístění na zeď, do vzduchotechniky nebo i samostatně stojící.

Velkoprostorové aroma difuzéry - Spring Air

Náplně 500 ml - Spring Air


VŮNĚ DO AROMA DIFUZÉRŮ
Všechny vůně z kolekce Spring Air jsou vyrobeny z kvalitních esenciálních olejů, které mají Certifikát IFRA (International Fragrance Association). Ten je důkazem kvality a zdravotní nezávadnosti výrobků.

 

 

 

 

 

AROMATIZACE INTERIÉRŮ
Vytvořeno27.02.2023
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše