NOVINKA | SPOLEČNOST HYGOTREND, S.R.O. ÚSPĚŠNĚ PŘEVZALA SPOLEČNOST HYGOSERVIS A.S.

Společnost HYGOSERVIS a.s. k 31.12.2022 zanikla a od 1.1.2023 přešly její obchodní aktivity na nástupnickou společnost HYGOTREND, s.r.o.

Vedení společností HYGOTREND, s.r.o. a HYGOSERVIS a.s. se dohodlo na fúzi společností sloučením, a to od 1.1.2023. Společnost HYGOSERVIS byla od roku 2011 servisní organizací společnosti HYGOTREND v regionu Morava. Fúze zefektivní činnosti, optimalizují obchodní procesy, posílí pozici na trhu, zajistí zákazníkům lepší dostupnost zboží a komplexní služby.

Společnost HYGOSERVIS a.s. k 31.12.2022 zanikla a od 1.1.2023 přešly její obchodní aktivity na nástupnickou společnost HYGOTREND, s.r.o. Veškerá práva a povinnosti vztahující se ke společnosti HYGOSERVIS a.s. (majetek, pohledávky, závazky z obchodních a jiných vztahů, bankovní účty, záruky a jiné zajištění) převzala od 1.1.2023 společnost HYGOTREND, s.r.o. Z obchodního pohledu se pro zákazníky a obchodní partnery nic nemění - beze změny zůstávají obchodní zástupci, výdejní místa, obchodní podmínky a cenová nastavení. Dochází pouze ke změně fakturačních údajů (IČ a DIČ) a primárního e-mailu pro zasílání objednávek. Prosíme aktualizujte si kontakty (viz. níže).

V případě dotazů nebo nejasností kontaktujte vašeho obchodního zástupce.

  

 

 

 

 

 

NOVINKA | SPOLEČNOST HYGOTREND, S.R.O. ÚSPĚŠNĚ PŘEVZALA SPOLEČNOST HYGOSERVIS A.S.
Vytvořeno10.01.2023
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše