OZNÁMENÍ | PLÁNOVANÉ FÚZE SPOLEČNOSTÍ HYGOSERVIS A HYGOTREND

Plánovaná fúze společnosti HYGOSERVIS a.s. se společností HYGOTREND, s.r.o. se uskuteční k datu 1.1.2023. Společnost HYGOSERVIS a.s.zanikne a veškeré její aktivity, závazky a pohledávky převezme společnost HYGOTREND, s.r.o.

Vážení obchodní partneři,


níže naleznete oznámení o plánované fúzi společností HYGOSERVIS a.s. se společností HYGOTREND, s.r.o. V rámci této fúze zanikne k datu 1.1.2023 společnost HYGOSERVIS a.s. a veškeré její aktivity, závazky a pohledávky převezme společnost HYGOTREND, s.r.o.

Chceme vás ujistit, že z obchodního pohledu k žádné změně nedochází. Všechny kontakty, obchodní zástupci, výdejní místa (tj. sklad v Brně), obchodní podmínky, cenová nastavení zůstanou beze změny.

Realizace fúze sloučením obou společností plně koresponduje s naší snahou o maximální zefektivnění dosavadních činností a optimalizaci obchodní stránky v rámci skupiny.


Velice si vážíme vzájemné spolupráce s vaší společností v oblasti dodávek hygienického zboží, papírových výrobků a ochranných pracovních pomůcek. Těšíme se na další spolupráci.

V případě dotazů se můžete obrátit na svého obchodního zástupce nebo pracovníky zákaznického servisu.

 

fuze_HYGOSERVIS_HYGOTREND

Web_Novinky_Fuze
Vytvořeno11.11.2022
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše