NOVINKA | STAR CAR AUTOKOSMETIKA

Představujeme novou ucelenou řadu profesionálních přípravků pro péči o váš vůz. Řada zahrnuje přípravky na mytí karoserie, disků, skel, interiéru vozu a sezónní směsi do ostřikovačů.

AKTIVNÍ PĚNA - Vysoký obsah aktivních látek koncentrovaných do husté pěny umožňuje dlouhotrvající působení prostředku i na vertikálním povrchu karoserií, což umožňuje dosažení vysokého stupně vyčištění. 

AUTOŠAMPON - Výkonný čistící prostředek k odstranění hrubých nečistot a silného znečištění. Vhodný na veškeré vnější části vozidla. 

AUTOŠAMPON S VOSKEM - Jedinečná a vyvážená kombinace čistících a hydrofobních látek, která zanechává čistou a lesklou karoserii ihned po prvním ošetření. Povrch zůstává chráněný a účinně odpuzuje vodu. Jeho barvy jsou výraznější.

ČISTIČ DISKŮ - Účinně odstraňuje znečištění na discích kol automobilů. Díky neutrálnímu pH je šetrný vůči materiálům. Konec čištění je indikován barevně, tzn. je-li na čištěném povrchu odstraňována rez, roztok se zbarvuje do fialova. Jakmile je podklad čistý, roztok změní barvu zpět na čirou. 

ČISTIČ INTERIÉRU - Vysoce účinný čistič interiéru a čalounění, který je připraven zvládnout vysoké požadavky, ať už se jedná o polstrování, textil, koženkové součásti nebo tkaninové vybavení a koberečky. Oživuje barvy čalounění a napomáhá udržovat hygienickou čistotu vozu.

ČISTIČ SKEL - K čištění a leštění vnějších i vnitřních skel automobilu. Nezanechává šmouhy a zajišťuje perfektní výhled pro vaši bezpečnost. Po aplikaci dochází k rychlejšímu stékání vody z ošetřeného povrchu skla, čímž snižuje následné usazování nečistot a četnost čištění.

ODSTRAŇOVAČ HMYZU - Díky účinné kombinaci povrchově aktivních látek a pomocných látek účinně, rychle a efektivně odstraňuje organické nečistoty - pozůstatky hmyzu. Především z karosérie, čelních skel, plastových a chromovaných součástí vozu, světlometů, nárazníků, zpětných zrcátek, masek, chladičů, ale i hledí přileb.

LETNÍ SMĚS DO OSTŘIKOVAČŮ - Směs do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel. Kombinace aktivních látek zaručuje snadné odstranění nečistot, zbytků hmyzu a mastnot. Zanechává sklo čisté a beze šmouh pro bezpečnou jízdu. Nenarušuje chrom, lak, plasty, polykarbonát ani gumové díly.

ZIMNÍ SMĚS DO OSTŘIKOVAČŮ -30°C - Nemrznoucí směs do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel. Obsahuje etanol a povrchově aktivní látky, které zabraňují namrzání skel a zaručují snadné odstranění nečistot a mastnot. Zanechává sklo čisté a beze šmouh pro bezpečnou jízdu. Nenarušuje chrom, lak, plasty, polykarbonát ani gumové díly.

 

 

NOVINKA | STAR CAR AUTOKOSMETIKA
Vytvořeno05.05.2023
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše