OZNÁMENÍ | FÚZE SPOLEČNOSTI HYGOSERVIS A HYGOTREND

Pro velkoodběratele zboží nabízíme zajímavé slevy a výhodné ceny. Využít jich mohou zákazníci a další prodejci zboží při pravidelných větších odběrech. Máte-li zájem o odběr většího množství zboží a více informací o individuálních cenách pro vaši společnost, kontaktujte nás.

Vážení obchodní partneři, 


níže najdete oznámení o plánované fúzi společností HYGOSERVIS a.s. se společností HYGOTREND, s.r.o. V rámci této fúze zanikne k datu 1.1.2023 společnost HYGOSERVIS a.s. a veškeré její aktivity, závazky a pohledávky převezme společnost HYGOTREND, s.r.o.

Chceme Vás ujistit, že z obchodního pohledu k žádné změně nedochází. Veškeré kontakty, obchodní zástupci, výdejní místa (tj. sklad v Brně), obchodní podmínky, cenová nastavení zůstanou beze změny.

Realizace fúze sloučením obou společností plně koresponduje s naší snahou o maximální zefektivnění dosavadních činností a optimalizaci obchodní stránky v rámci skupiny.


Velmi si vážíme vzájemné spolupráce s vaší společností v oblasti dodávek hygienického zboží, papírových výrobků a ochranných pracovních pomůcek. Těšíme se na další spolupráci. 


V případě dotazů se můžete obrátit na vašeho obchodního zástupce nebo pracovníky zákaznického servisu.

 

Web_Novinky_Fuze
Vytvořeno11.11.2022
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše