ÚKLIDOVÝ RÁDCE | JAK NA ČISTOU KUCHYŇ?

Naše produkty jsou navrženy tak, aby účinně odstraňovaly mastnotu, nečistoty a bakterie z vaší kuchyně. S našimi prostředky budete mít dokonale čisté povrchy a příjemný pocit svěžesti ve vaší domácnosti. Nechte se inspirovat naším sortimentem a užijte si pohodlný úklid bez námahy s HYGOTRENDY!

Prostředek HT Kuchyňské povrchy je skvělým pomocníkem při úklidu kuchyně. S jeho pomocí snadno odstraníte zbytky potravin a mastnotu z různých povrchů v profesionálních i domácích kuchyních. Čistá linka, pracovní desky, nerezové součásti, obklady či spotřebiče se budou díky tomuto prostředku opět lesknout jako nové. Stačí jej aplikovat na čistý povrch pomocí rozprašovače a mít tak vaši kuchyni vždy dokonale uklizenou a hygienicky čistou. 

HT trouby a sporáky vám pomohou odstranit připáleniny a mastnotu z vnějších i vnitřních povrchů spotřebičů. Stačí nastříkat prostředek pomocí rozprašovače přímo na postižené místo, nechat působit 1-10 minut a poté očistit houbou. Pokud je třeba, opakujte postup. Nakonec povrch opláchněte čistou vodou. Ujistěte se, že nepoškozujete hliníkové ani lakované povrchy a vyhněte se kontaktu s gumovými součástmi spotřebiče. Tento produkt dokonce poradí i s tvrdohlavým nánosem na hrnci! 

Produkt NÁDOBÍ ACTIVE HYGOTRENDY je skvělým pomocníkem při ručním mytí nádobí. Díky aktivní pěně dokonale odstraňuje mastnotu a zbytky jídla. Navíc je velmi úsporný díky své vysoké účinnosti a nízkému dávkování. Má příjemnou vůni, stabilní pěnu a chrání vaše ruce díky šetrné formulaci testované dermatology. Stačí ho použít běžným způsobem pro čistší nádobí.

ÚKLIDOVÝ RÁDCE | JAK NA ČISTOU KUCHYŇ?
Vytvořeno07.03.2024
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše