AKCE | PRACOVNÍ RUKAVICE

Kvalitní pracovní rukavice ochrání vaše ruce od úrazů nebo poranění. Pracovní a ochranné rukavice snižují riziko poranění rukou až o 60 %.

Ruce jsou při práci nejvíc náchylné k úrazům a poraněním. Nejčastěji jde o drobné tržné a řezné rány a odřeniny, ale někdy může dojít i k závažnějším úrazům. Pracovní a ochranné rukavice snižují riziko poranění rukou až o 60 %. Proto chraňte vaše ruce kvalitními pracovními rukavicemi, například těmi, které máme nyní za zvýhodněné ceny.

Vybírat můžete z těchto rukavic:

FF BABBLER LIGHT - AKČNÍ CENA: 10,90

Pracovní rukavice - mechanická rizika. Pletené bezešvé polyesterové rukavice, dlaně máčené v nitrilu. Dostupné velikosti: 6 - 11. 

TB 500 URETAN - AKČNÍ CENA: 29,10

Pracovní rukavice - mechanická rizika, vhodné pro styk s potravinami. Bílé bezešvé nylonové rukavice máčené v PU na dlani a prstech. Speciální PU, na kterém se nedrží nálepky (ideální např. do skladů). Vhodné do: sklady, školy, školky, domovy seniorů a další. Dostupné velikosti: 6 - 10. 

FF BUNTING LIGHT - AKČNÍ CENA: 8,-

Pracovní rukavice - mechanická rizika. Pletené bezešvé polyesterové rukavice máčené v PU v dlani a na prstech, elastická manžeta.Oblast máčení: polyuretan - dlaň, prsty. Dostupné velikosti: 5 - 11. 

FF HORNBILL LIGHT - AKČNÍ CENA: 9,20

Pracovní rukavice - mechanická rizika, tepelná rizika (teplo, oheň). Pletené bezešvé polyesterové rukavice, máčené v černém latexu na dlani a na prstech, pružná manžeta. Dostupné velikosti: 6 - 11.

GULL - AKČNÍ CENA: 30,10

Pracovní rukavice - mechanická rizika. Kombinované rukavice z hovězí štípenky v dlani s podšívkou, hřbet a manžeta z bavlněné tkaniny. Dostupné velikosti: 10, 11.

ALCATRAZ - AKČNÍ CENA: 32,30

Pracovní rukavice - mechanická rizika. Kombinované rukavice proti mechanickým rizikům. Jemná manipulace a dlouhá životnost. Dostupné velikosti: 8 - 10.

SPOONBILL BLACK - AKČNÍ CENA: 77,-

Vhodné pro styk s potravinami. Jednorázové nitrilové nepudrované rukavice. Rukavice atestovány pro přímý styk s tukovými potravinami. 100 kusů v boxu. Váha rukavice 4 g. Dostupné velikosti: 7 - 10 (S, M, L, XL).

STARLING - AKČNÍ CENA: 11,50

Gumové rukavice na úklid. Latexové rukavice s velurem uvnitř a protiskluzovou úpravou na dlani a na prstech. Dostupné velikosti: 7 - 10 (S, M, L, XL).

KLIPS NA RUKAVICE - AKČNÍ CENA: 18,-

Praktický klips pro zavěšení rukavic, klíčů, čepice na oděv, batoh atd. Díky němu budete mít své rukavice vždy při ruce.

Potřebujete poradit s výběrem vhodných rukavic pro vás provoz? Přečtěte si náš článek JAK VYBRAT PRACOVNÍ RUKAVICE nebo se obraťte na naše obchodní zástupce.

 

 

 

 

AKCE | PRACOVNÍ RUKAVICE
Vytvořeno04.03.2024
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše